Члени Біржі - лідери за обсягами укладених договорів у березні 2013 року


ПАТ «Фондова біржа «Перспектива» визначила членів Біржі - лідерів за обсягами укладених договорів у березні 2013 року (в розрізі видів фінансових інструментів):

Ринок ОВДП

Ринок акцій

Ринок облігацій підприємств

АТ "Ощадбанк"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

ПАТ "АЛЬФА-БАНК"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ПАТ КБ "ЄВРОБАНК"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

АТ "ОТП Банк"

ТОВ "ФК "ЕКСПЕРТ"

ТОВ ФК "ФІНЕКС- УКРАЇНА"

АБ "Укргазбанк"

ТОВ "ДРВЦ"

ТОВ "АКЦЕПТОР"

ПАТ "Універсал Банк"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ЕЙДІСІ СЕКЬЮРІТІЗ"

АТ "СБЕРБАНК РОСІЇ"

ТОВ "ІК "А.І.С.Т.-ІНВЕСТ"

ТОВ "СПАЙК-ІНВЕСТ"

ПАТ "ПУМБ"

ТОВ "КАСТОДІ-БРОК"

АТ "Укрексімбанк"

ПАТ "ВТБ БАНК"

ТОВ "ФК "АКВІТЕНС"

АТ "УкрСиббанк"

АТ "Дельта Банк"

ТОВ "ЦЕНТРАЛЬНО СХІДНА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ"

ТОВ "ІФК ПРОФІНВЕСТ"

АТ "УкрСиббанк"

ТОВ "ІК "АБСОЛЮТ ІНВЕСТ"

ТОВ "ДІ`ЕН`КЕЙ КАПІТАЛ"

 
«У березні членство на біржі отримали 2 банка та 2 торговця цінними паперами, - зазначив Едуард Мілюшко, голова Біржової Ради. – За звітний місяць 59 торговців цінними паперами та банка (46% середньомісячної кількості членів біржі) укладали договори на біржі, в т.ч. 34 – щодо державних облігацій України, 26 – щодо акцій, 10 – щодо облігацій підприємств, 8 – щодо облігацій місцевих позик, 13 – щодо інвестиційних сертифікатів. Біржа системно докладає зусиль до поступового збільшення частки активних операторів біржового сегменту фондового ринку».

 

Довідка про компанію:

Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Відразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному впровадженню торгових, розрахункових і інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг (2007), self-listing (2010), надійну і ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011) і запустила в обіг (2012) процентні строкові контракти. Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржових технологій дозволяють утримувати лідерство в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів

2 квітня 2013 р.