Члени Біржі - лідери за обсягами укладених договорів у серпні 2013 року


ПАТ «Фондова біржа «Перспектива» визначила членів Біржі - лідерів за обсягами укладених договорів у серпні 2013 року (в розрізі видів фінансових інструментів):

Ринок ОВДП

Ринок акцій

Ринок облігацій підприємств

АТ "Ощадбанк"

ТОВ "ІК "ТРАВІАН"

ПАТ "УКРСОЦБАНК"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ФК "КУБ"

ПАТ "ВТБ БАНК"

АБ "Укргазбанк"

ТОВ "ФК "ЕКСПЕРТ"

АТ "Райффайзен Банк Аваль"

ПАТ "Універсал Банк"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

АТ "Дельта Банк"

АТ "Укрексімбанк"

ТОВ "УІДК"

АБ "Укргазбанк"

АТ "ОТП Банк"

ТОВ "ФК "АКВІТЕНС"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ПАТ "ПУМБ"

ТОВ "ІК "А.І.С.Т.-ІНВЕСТ"

ТОВ "ПРОФКОМ"

ПУАТ "ФІДОБАНК"

ТОВ "КАСТОДІ-БРОК"

ТОВ "ЕЙДІСІ СЕКЬЮРІТІЗ"

ПАТ "ВТБ БАНК"

ТОВ "ЦЕНТРАЛЬНО СХІДНА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ"

ПУАТ "ФІДОБАНК"

АБ "Південний"

ТОВ "ФК "ОКТАВА ІНВЕСТ"

АТ "Ощадбанк"

«У серпні членство на біржі отримали 2 торговця цінними паперами, - повідомив Едуард Мілюшко, голова Біржової Ради. – За звітний місяць 69 (+3 до попереднього місяця) членів біржі, тобто 47% середньомісячної кількості, укладали договори щодо цінних паперів на біржі, в т.ч. 39 (+1) – щодо державних облігацій України, 26 (-1) – щодо акцій, 27 (+5) – щодо облігацій підприємств та іпотечних облігацій, 5 (+1) – щодо облігацій місцевих позик, 18 – щодо інвестиційних сертифікатів.
Важливим напрямом розширення кола учасників торгів Біржа розглядає вересневу конференцію, в ході якої оператори можуть більш ретельно ознайомитися з останніми новаціями в сфері біржових торгів, клірингу та розрахунків, зокрема внаслідок запуску Розрахункового центру на фінансових ринках».

Довідка про компанію:

Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Відразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному впровадженню торгових, розрахункових і інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг (2007), self-listing (2010), надійну і ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011), запустила в обіг (2012) процентні строкові контракти та впровадила додаткове забезпечення в цінних паперах (2013). Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржових технологій дозволяють утримувати лідерство в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів.

3 вересня 2013 р.