Члени Біржі - лідери за обсягами укладених договорів у квітні 2014 року


       ПАТ «Фондова біржа «Перспектива» визначила членів Біржі - лідерів за обсягами укладених договорів (в розрізі видів фінансових інструментів) у квітні:

Ринок ОВДП

Ринок акцій

Ринок облігацій підприємств

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ІК "АБСОЛЮТ ІНВЕСТ"

ТОВ "КАСТОДІ-БРОК"

ПАТ "ПУМБ"

ТОВ "ФІНМАРКЕТ-ГРУП"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

ПУАТ "ФІДОБАНК"

ТОВ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ БРОКЕР"

АТ "БАНК "БОГУСЛАВ"

ПАТ "УКРІНБАНК"

ТОВ "ФК "АКВІТЕНС"

АЗОВО-ЧОРНОМОРСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ У ФОРМІ ТОВ

АТ "СБЕРБАНК РОСІЇ"

ТОВ "ФОНДОВИЙ АКТИВ"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

АБ "Укргазбанк"

ТОВ "ІК "А.І.С.Т.-ІНВЕСТ"

ТОВ "ФОНДОВИЙ АКТИВ"

ПАТ "Діамантбанк"

ТОВ "КАСТОДІ-БРОК"

ТОВ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ БРОКЕР"

АТ "ОТП Банк"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

ТОВ "Аваль-Брок"

ПАТ "КБ "НАДРА"

ТОВ "ЦЕНТРАЛЬНО СХІДНА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ"

АТ "Укрексімбанк"

АТ "УкрСиббанк"

ТОВ "ФК "ЕКСПЕРТ"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

       «Кількість активних учасників торгів на Біржі скоротилася з 62 у березні до 58 у квітні, - повідомляє Едуард Мілюшко, голова Біржової Ради ФБ «Перспектива». – За звітний місяць 43% середньомісячної кількості членів Біржі укладали договори, в т.ч. 35 – щодо державних облігацій України, 22 – щодо акцій, 24 – щодо облігацій підприємств та іпотечних облігацій, 5 – щодо облігацій місцевих позик, 14 – щодо інвестиційних сертифікатів.»

       Довідка про компанію:

       Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Відразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному впровадженню торгових, розрахункових і інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг (2007), self-listing (2010), надійну і ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011), запустила в обіг (2012) процентні строкові контракти та впровадила додаткове забезпечення в цінних паперах (2013). Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржових технологій дозволяють утримувати лідерство в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів.

6 травня 2014 р.