Лідери ФБ «Перспектива» за обсягами укладених договорів у травні 2014 року


Фондова біржа «Перспектива» визначила членів біржі-лідерів за обсягами укладених договорів (в розрізі видів фінансових інструментів) у травні:

Ринок ОВДП

Ринок акцій

Ринок облігацій підприємств

АТ "Ощадбанк"

ТОВ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ БРОКЕР"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ІК "А.І.С.Т.-ІНВЕСТ"

ПАТ "Банк Перший"

ПАТ "ПУМБ"

ТОВ "КАСТОДІ-БРОК"

ТОВ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ БРОКЕР"

АТ "УкрСиббанк"

ТОВ "ФІНМАРКЕТ-ГРУП"

АБ "Укргазбанк"

АБ "Укргазбанк"

ТОВ "ФК "АКВІТЕНС"

ПАТ "ВТБ БАНК"

АТ "ОТП Банк"

ТОВ "ІК "АБСОЛЮТ ІНВЕСТ"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

АТ "Дельта Банк"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

ПАТ "КБ "ГЛОБУС"

ПУАТ "ФІДОБАНК"

ТОВ "ЦЕНТРАЛЬНО СХІДНА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ"

АТ "Ощадбанк"

ПАТ "Діамантбанк"

ТОВ "ФК "КУБ"

АТ "Укрексімбанк"

ТОВ "ФОНДОВИЙ АКТИВ"

ТОВ "ФК "ЕКСПЕРТ"

ПУАТ "ФІДОБАНК"

 
 «Кількість активних учасників торгів на Біржі зросла з 58 у квітні до 63 у травні, - розповів Едуард Мілюшко, голова Біржової Ради ФБ «Перспектива». – За звітний місяць 47% середньомісячної кількості членів ФБ «Перспектива»  укладали договори, в т.ч. 41 – щодо державних облігацій України, 20 – щодо акцій, 26  – щодо облігацій підприємств та іпотечних облігацій, 5 – щодо облігацій місцевих позик, 15  – щодо інвестиційних сертифікатів».

 

Довідка про компанію:

Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Відразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному впровадженню торгових, розрахункових і інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг (2007), self-listing (2010), надійну і ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011), запустила в обіг (2012) процентні строкові контракти та впровадила додаткове забезпечення в цінних паперах (2013). Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржових технологій дозволяють утримувати лідерство в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів.

3 червня 2014 р.