Лідери ФБ «Перспектива» за обсягами укладених договорів у лютому 2015 року


Фондова біржа «Перспектива» визначила членів біржі - лідерів за обсягами укладених договорів (в розрізі видів фінансових інструментів) у лютому 2015 року:

Ринок ОВДП

Ринок акцій

Ринок облігацій підприємств

АТ "ОЩАДБАНК"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ПрАТ "АЛЬТАНА КАПІТАЛ"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ФК "ЕКСПЕРТ"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

АБ "УКРГАЗБАНК"

ТОВ "ІФК ПРОФІНВЕСТ"

АТ "ОЩАДБАНК"

АТ "СБЕРБАНК РОСІЇ"

ТОВ "АЛОР УКРАЇНА"

ТОВ "УНІВЕР КАПІТАЛ"

АТ "ОТП БАНК"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

ТОВ "ФК "ОЛІМП"

ПУАТ "ФІДОБАНК"

ТОВ "ТРЕЙД ФІНАНС"

ТОВ "ФК "ЕКСПЕРТ"

ПАТ "ВТБ БАНК"

ТОВ "ФІНМАРКЕТ-ГРУП"

АБ "УКРГАЗБАНК"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

ТОВ "КАСТОДІ-БРОК"

ПАТ КБ "ЄВРОБАНК"

ПАТ "ПУМБ"

ТОВ "ІК "А.І.С.Т.-ІНВЕСТ"

ТОВ "ІФК ПРОФІНВЕСТ"

ПАТ "ДІАМАНТБАНК"

ТОВ "І-НВЕСТ"

АТ "УКРЕКСІМБАНК"

 
«Протягом лютого договори з фінансовими інструментами укладали 68 членів Біржі (на 12 більше, ніж у січні, 56% середньомісячної кількості), - розповів Едуард Мілюшко, голова Біржової Ради ФБ «Перспектива». – При цьому 50 членів біржі укладали договори з державними облігаціями (на 12 більше, ніж у січні), 21 (+2) – з акціями, 21 (+1)  – з облігаціями підприємств, 2– з облігаціями місцевих позик, 16 (+1)  – з інвестиційними сертифікатами».
На кінець лютого на ФБ «Перспектива» зареєстровано 121 торговець. З них до торгів допущено 109 банків та торговців цінними паперами (90% членів). Це значно більше, ніж на ПАТ «Українська біржа» (76 допущених до торгів операторів з 132 членів, тобто 58%) та КМФБ (68 допущених до торгів з 82 членів, тобто 83%).
За кількістю членів біржі-учасників торгів (68) ФБ «Перспектива» також випереджає ПАТ «Українська біржа» (в січні акціями та строковими контрактами торгували 44 оператора) та ПФТС (в січні цінними паперами торгувало 60 операторів з 106 членів), 
Таким чином, ФБ «Перспектива» лідирує за кількістю допущених до торгів членів біржі та за кількістю реальних учасників торгів.

 

Довідка про компанію:

Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Одразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному впровадженню торгових, розрахункових та інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг (2007), self-listing (2010), надійну і ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011) і запустила в обіг (2012) процентні строкові контракти, впровадила додаткове забезпечення в цінних паперах (2013), отримала погодження НБУ (2014), зареєструвала специфікації і запустила в обіг (2015) валютні деривативи. Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржових технологій дозволяють лідирувати в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів.

3 березня 2015 р.