Лідери ФБ «Перспектива» за обсягами укладених договорів у квітні 2015 року


Фондова біржа «Перспектива» визначила членів біржі - лідерів за обсягами укладених договорів (в розрізі видів фінансових інструментів) у квітні 2015 року:
 

Ринок ОВДП

Ринок акцій

Ринок облігацій підприємств

АТ "ОЩАДБАНК"

ТОВ "ІК "А.І.С.Т.-ІНВЕСТ"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "КАСТОДІ-БРОК"

ТОВ "ФК "ЕКСПЕРТ"

АБ "УКРГАЗБАНК"

ТОВ "ФК "ЕКСПЕРТ"

ПАТ "ВТБ БАНК"

АТ "ОТП Банк"

ТОВ "І-НВЕСТ"

ТОВ "ІФК ПРОФІНВЕСТ"

ПУАТ "ФІДОБАНК"

ТОВ "АЛОР УКРАЇНА"

АТ "БАНК "БОГУСЛАВ"

ПАТ "КРЕДОБАНК"

ТОВ "ІФК ПРОФІНВЕСТ"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

АТ "СБЕРБАНК РОСІЇ"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

АБ "УКРГАЗБАНК"

ПАТ "ПУМБ"

ПрАТ "МАЙСТЕР БРОК"

ПАТ "КБ "ГЛОБУС"

ПАТ "КБ "ГЛОБУС"

ТОВ "ФК "ОЛІМП"

ПАТ КБ "ЄВРОБАНК"

ПАТ "АЛЬФА-БАНК"

ТОВ "ДІ`ЕН`КЕЙ КАПІТАЛ"

АТ "УКРЕКСІМБАНК"

 
«Протягом квітня договори з фінансовими інструментами укладали 60 членів біржі (52% середньомісячної кількості), - розповів Едуард Мілюшко, голова Біржової Ради ФБ «Перспектива». – При цьому 43 члена біржі укладали договори з державними облігаціями, 19 – з акціями, 20  – з облігаціями підприємств, 3– з облігаціями місцевих позик, 14 – з інвестиційними сертифікатами».
На кінець квітня на ФБ «Перспектива» зареєстровано 116 членів, в т.ч. 54 банка. До торгів допущено 107 торговців цінними паперами (91% членів). Через поступове скорочення кількості банків та ліцензованих торговців (в середньому на 6% з початку року) в Україні наразі залишилося тільки 2 фондові біржі з кількістю членів понад 100 – ФБ «Перспектива» та «Українська біржа».

 

Довідка про компанію:

Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Одразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному впровадженню торгових, розрахункових та інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг (2007), self-listing (2010), надійну і ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011) і запустила в обіг (2012) процентні строкові контракти, впровадила додаткове забезпечення в цінних паперах (2013), отримала погодження НБУ (2014), зареєструвала специфікації і запустила в обіг (2015) валютні деривативи. Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржових технологій дозволяють лідирувати в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів.

6 травня 2015 р.