Лідери ФБ «Перспектива» за обсягами укладених договорів липень 2015 року.


Фондова біржа «Перспектива» визначила членів біржі - лідерів за обсягами укладених договорів (в розрізі видів фінансових інструментів) у липні 2015 року:

Ринок ОВДП

Ринок акцій

Ринок облігацій підприємств

АТ "ОЩАДБАНК"

ТОВ "І-НВЕСТ"

АЗОВО-ЧОРНОМОРСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ У ФОРМІ ТОВ

АБ "УКРГАЗБАНК"

ТОВ "ФК "ЕКСПЕРТ"

ТОВ "АКЦЕПТОР"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ТРЕЙД ФІНАНС"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

АТ "ОТП Банк"

ТОВ "ФІНМАРКЕТ-ГРУП"

ТОВ "ФК "ЕКСПЕРТ"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

ТОВ "ФК "ОЛІМП"

ТОВ "УНІВЕР КАПІТАЛ"

ПАТ "КБ "ГЛОБУС"

ТОВ "КАСТОДІ-БРОК"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

ПАТ "АЛЬФА-БАНК"

ТОВ "ІК "А.І.С.Т.-ІНВЕСТ"

АБ "УКРГАЗБАНК"

ПАТ "ПУМБ"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

ПрАТ "ІФК "АРТ КАПІТАЛ"

АТ "СБЕРБАНК РОСІЇ"

ТОВ "ІФК ПРОФІНВЕСТ"

ПАТ КБ "ЄВРОБАНК"

ПАТ "ДІАМАНТБАНК"

ТОВ "АКЦЕПТОР"

ПАТ "ДІАМАНТБАНК"

 «Протягом липня договори з фінансовими інструментами укладали 53 члена біржі (48% середньомісячної кількості), - розповів Едуард Мілюшко, голова Біржової Ради ФБ «Перспектива». – При цьому 34 члена біржі укладали договори з державними облігаціями, 20 – з акціями, 20  – з облігаціями підприємств, 2– з облігаціями місцевих позик,  14 – з інвестиційними сертифікатами,. 4 – з депозитними сертифікатами НБУ.
На кінець липня на ФБ «Перспектива» зареєстровано 111 членів, в т.ч. 52 банки. Протягом місяця до членства на біржі долучилися 3 нових оператора. Загалом до торгів допущено 100 банків та торговців цінними паперами (90% членів).

Довідка про компанію:

Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Одразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному впровадженню торгових, розрахункових та інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг (2007), self-listing (2010), надійну і ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011) і запустила в обіг (2012) процентні строкові контракти, впровадила додаткове забезпечення в цінних паперах (2013), отримала погодження НБУ (2014), зареєструвала специфікації і запустила в обіг (2015) валютні деривативи. Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржових технологій дозволяють лідирувати в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів.

10 серпня 2015 р.