Лідери ФБ «Перспектива» за обсягами укладених договорів за серпень 2015 року.


Фондова біржа «Перспектива» визначила членів біржі - лідерів за обсягами укладених договорів (в розрізі видів фінансових інструментів) у серпні 2015 року:

Ринок ОВДП

Ринок акцій

Депозитні сертифікати НБУ

Ринок облігацій підприємств

АТ "ОЩАДБАНК"

ТОВ "ІК "А.І.С.Т.-ІНВЕСТ"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

ПАТ "ДІАМАНТБАНК"

АБ "УКРГАЗБАНК"

ТОВ "КАСТОДІ-БРОК"

ПАТ "ВТБ БАНК"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ ФК "ФІНЕКС- УКРАЇНА"

АТ "ОТП Банк"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

АТ "ОТП Банк"

ТОВ "АКЦЕПТОР"

ПАТ "ПУМБ"

ТОВ "УНІВЕР КАПІТАЛ"

ПАТ "ПУМБ"

ТОВ "ТРЕЙД ФІНАНС"

ПАТ "МІБ"

ТОВ "ІФК ПРОФІНВЕСТ"

ПАТ "АЛЬФА-БАНК"

ТОВ "ФІНМАРКЕТ-ГРУП"

ПАТ "УКРСОЦБАНК"

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

ТОВ "ІФК ПРОФІНВЕСТ"

 

ТОВ "ФК "ЕКСПЕРТ"

 «Протягом серпня договори з фінансовими інструментами укладали 45 членів ФБ «Перспектива» (41% середньомісячної кількості), - розповів Едуард Мілюшко, голова Біржової Ради ФБ «Перспектива». – При цьому 30 членів біржі укладали договори з державними облігаціями, 10 – з акціями, 20  – з облігаціями підприємств, 2– з облігаціями місцевих позик,  13 – з інвестиційними сертифікатами,. 6 – з депозитними сертифікатами НБУ.
Частка банків у загальному обсязі біржових торгів сягає 88%, у загальній кількості договорів з цінними паперами – 32%.
На кінець серпня на ФБ «Перспектива» зареєстровано 111 членів. Загалом до торгів допущено 101 торговця цінними паперами (91% членів), в т.ч. 49 банків.

Довідка про компанію:

Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Одразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному впровадженню торгових, розрахункових та інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг (2007), self-listing (2010), надійну і ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011) і запустила в обіг (2012) процентні строкові контракти, впровадила додаткове забезпечення в цінних паперах (2013), отримала погодження НБУ (2014), зареєструвала специфікації і запустила в обіг (2015) валютні деривативи. Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржових технологій дозволяють лідирувати в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів.

3 вересня 2015 р.