Члени Біржі - лідери за обсягами укладених договорів у жовтні 2015 року


Фондова біржа «Перспектива» визначила членів біржі - лідерів за обсягами укладених договорів (в розрізі видів фінансових інструментів) у жовтні 2015 року:

Ринок ОВДП

Ринок акцій

Депозитні сертифікати НБУ

Ринок облігацій підприємств

ПАТ "ПУМБ"

ТОВ "КАСТОДІ-БРОК"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ІК "А.І.С.Т.-ІНВЕСТ"

АТ "ОТП Банк"

ПАТ "ДІАМАНТБАНК"

ПАТ "ДІАМАНТБАНК"

ТОВ ФК "ФІНЕКС- УКРАЇНА"

ПАТ "МІБ"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

ТОВ "АКЦЕПТОР"

ПАТ "ПУМБ"

ПУАТ "ФІДОБАНК"

ПАТ "АЛЬФА-БАНК"

ТОВ "ІФК ПРОФІНВЕСТ"

ПАТ "БТА БАНК"

ТОВ "ПРОФІ-Т ЦІННІ ПАПЕРИ"

АТ "ОТП Банк"

ТОВ "ТРЕЙД ФІНАНС"

 

ТОВ "АКЦЕПТОР"

ПАТ "МІБ"

ТОВ "ФІНМАРКЕТ-ГРУП"

 

ТОВ "УНІВЕР КАПІТАЛ"

ПАТ "КРЕДОБАНК"

ТОВ "ФК "КУБ"

 

ПРАТ "МАЙСТЕР БРОК"

АТ "БАНК "БОГУСЛАВ"

ПРАТ "МАЙСТЕР БРОК"

 

ТОВ "ФК "ОЛІМП"

ПАТ "КБ "ГЛОБУС"

ТОВ "КАПІТАЛ ТАЙМС"

 

ТОВ "ІК "ІФГ КАПІТАЛ"


 «Протягом жовтня договори з фінансовими інструментами укладали 43 члени Біржі (42% середньомісячної кількості), - повідомив Едуард Мілюшко, голова Біржової Ради ФБ «Перспектива». – При цьому 24 оператори укладали договори з державними облігаціями, 12 – з акціями, 21  – з облігаціями підприємств, 13– з інвестиційними сертифікатами, 5 – з ощадними сертифікатами. Частка банків в загальному обсязі торгів в жовтні становить 82%. На кінець жовтня 2015 року на ФБ «Перспектива» зареєстровано 102 члени, в т.ч. 47 банків. З них до торгів допущено 90 (88% членів).
 
Довідка про компанію:
Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Одразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному впровадженню торгових, розрахункових та інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг (2007), self-listing (2010), надійну і ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011) і запустила в обіг (2012) процентні строкові контракти, впровадила додаткове забезпечення в цінних паперах (2013), отримала погодження НБУ (2014), зареєструвала специфікації і запустила в обіг (2015) валютні деривативи. Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржових технологій дозволяють лідирувати в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів.

5 листопада 2015 р.