Лідери ФБ «Перспектива» за обсягами укладених договорів за квітень 2016 року


Фондова біржа «Перспектива» визначила членів біржі - лідерів за обсягами укладених договорів в розрізі видів фінансових інструментів за квітень.
 

ОВДП

Депозитні сертифікати

Облігації підприємств

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

АБ "УКРГАЗБАНК"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

АТ "ОТП Банк"

ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ"

ТОВ "ПРОФІ-Т ЦІННІ ПАПЕРИ"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

АТ "ОТП Банк"

ПуАТ "ФІДОБАНК"

ПАТ "ПУМБ"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ РАДНИК"

АБ "УКРГАЗБАНК"

ПАТ "МІБ"

ТОВ "ФК "КУБ"

ПАТ "АЛЬФА-БАНК"

ПАТ "ПУМБ"

ПрАТ "ІФК "АРТ КАПІТАЛ"

ПАТ "МІБ"

 

ТОВ "ФК "ОЛІМП"

ПАТ "ДІАМАНТБАНК"

 

ТОВ "КОНКОРД КЕПІТАЛ"

ПАТ "КРЕДОБАНК"

 

ПАТ "ПРОФІНАНС"

ПАТ "УКРСОЦБАНК"

 

ТОВ "АБРІС-ІНВЕСТ"

 
«Протягом квітня договори з фінансовими інструментами укладали 37 членів біржі, у січні-квітні - 56,  - розповів Едуард Мілюшко, голова Біржової Ради ФБ «Перспектива». – В квітні 30 членів біржі укладали договори з державними облігаціями, 10 – з облігаціями підприємств, 6 – з депозитними сертифікатами НБУ. На кінець квітня на біржі зареєстровано 96 членів. З них до торгів допущено 79 торговців цінними паперами, що суттєво більше ніж на інших фондових біржах України. Серед активних операторів на біржі в квітні наявні 20 банків, в січні-квітні – 30. Частка договорів, укладених на біржі за участі банків, у квітні становила 62%, за 4 місяці 2016 року – 75%».

 

Довідка про компанію:

Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Одразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному впровадженню торгових, розрахункових та інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг (2007), self-listing (2010), надійну і ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011) і запустила в обіг (2012) процентні строкові контракти, впровадила додаткове забезпечення в цінних паперах (2013), отримала погодження НБУ (2014), зареєструвала специфікації і запустила в обіг (2015) валютні деривативи. Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржових технологій дозволяють лідирувати в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів.

6 травня 2016 р.