Лідери ФБ «Перспектива» за обсягами укладених договорів за травень 2016 року


Фондова біржа «Перспектива» визначила членів біржі - лідерів за обсягами укладених договорів (в розрізі видів фінансових інструментів) у травні.
 

ОВДП

Облігації підприємств

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА"

ТОВ "ПРОФІ-Т ЦІННІ ПАПЕРИ"

АТ "ОТП БАНК"

ПуАТ "ФІДОБАНК"

ПАТ "БАНК АВАНГАРД"

ПрАТ "ІФК "АРТ КАПІТАЛ"

ПАТ "ПУМБ"

ТОВ "ФК "ОЛІМП"

ПАТ "АЛЬФА-БАНК"

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ РАДНИК"

ПАТ "ДІАМАНТБАНК"

ПАТ "ПРОФІНАНС"

ПАТ "УКРСОЦБАНК"

ТОВ "АБРІС-ІНВЕСТ"

АБ "УКРГАЗБАНК"

ТОВ "КОНКОРД КЕПІТАЛ"

ПАТ "МІБ"

 

ПАТ "КБ "ГЛОБУС"

 

                       
«Протягом травня договори з фінансовими інструментами укладали 38 членів біржі (на 1 більше, ніж у квітні), у січні-травні - 56,  - розповів Едуард Мілюшко, голова Біржової Ради ФБ «Перспектива». – В травні 32 члени біржі укладали договори з державними облігаціями, 8 – з облігаціями підприємств. З 95 членів біржі до торгів допущено 76 торговців цінними паперами (максимальний показник серед фондових бірж України).
За січень-травень 2016 р. кількість членів біржі, що укладали договори з державними облігаціями на ФБ «Перспектива», коливалася в межах 27-33 (в середньому 31); кількість серій державних облігацій, за якими укладалися договори, становила 19-26 (в середньому 23). Для порівняння: обидва ці показники на ПФТС в 1,6 раз нижче.
При цьому частка державних облігацій в загальному обсязі торгів на фондових біржах України у травні сягнула 97% (найвищий показник у поточному році, за 5 місяців з початку року частка становить 82%). Тож сегмент торгів державними облігаціями та його оператори залишаються найбільш значущими драйверами ліквідності національного біржового ринку».

 

Довідка про компанію:

Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Одразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному впровадженню торгових, розрахункових та інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг (2007), self-listing (2010), надійну і ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011) і запустила в обіг (2012) процентні строкові контракти, впровадила додаткове забезпечення в цінних паперах (2013), отримала погодження НБУ (2014), зареєструвала специфікації і запустила в обіг (2015) валютні деривативи. Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржових технологій дозволяють лідирувати в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів.

2 червня 2016 р.