PERSPEKTIVA OTC
ПОЗАБІРЖОВА ЕЛЕКТРОННА ТОРГІВЕЛЬНА СИСТЕМА
ПАТ «Фондова біржа «Перспектива», пропонує операторам національного фондового ринку новий продукт – Позабіржову електронну торгівельну систему "PERSPEKTIVA OTC".

Відповідно до міжнародних тенденцій технологізації фінансових ринків та враховуючи суттєву частку позабіржових трансакцій в структурі торгів на фондовому ринку України, ФБ «Перспектива» надає інвесторам інноваційну для України послугу – об'єднання в інтегрованих терміналах заявок та тікетів, що можуть за максимально уніфікованими принципами виконуватися на фондовій біржі «Перспектива» або в Позабіржовій електронній торговельній системі «PERSPEKTIVA OTC» (ОТС).

Рішення про створення ОТС прийняте Біржею, що стала Оператором ОТС, у 2014 році через зацікавленість учасників фондового ринку у спрощенні (технологізації) процедур укладення та оформлення не тільки біржових, але й позабіржових трансакцій; в появі єдиного технологічного майданчика, де можна подавати власні та бачити цінові пропозиції (індикативні котировки) контрагентів; в торгівлі широким спектром фінансових інструментів, в т.ч. таких, що зазвичай не мають біржового обігу або мають певні обмеження. В таких умовах брокери матимуть можливість після погодження умов угоди самостійно обирати місце (Біржа/ОТС) та форму укладення договорів в ОТС.

За наслідками поетапного тестування створено Торговий термінал ОТС, інтегрований з біржовим торговим терміналом BIT eTrade та системою електронного документообігу BIT eTrade Mail, затверджено Правила ОТС, порядок доступу, договірну базу, формати вихідних документів.

Все це має розширити зручність та автоматизацію операцій брокерів з цінними паперами.


Для отримання статусу Учасника ОТС
та участі у торгах в ОТС необхідно здійснити наступні дії:

  1. Ознайомитись з Правилами ПОЗАБІРЖОВОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ СИСТЕМИ "PERSPEKTIVA OTC"
  2. Ознайомитись з Інструкцією користувача ПОЗАБІРЖОВОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ СИСТЕМИ "PERSPEKTIVA OTC"
  3. Надати Оператору ОТС документи, перелік та форми яких опубліковані на Інтернет-сайті Оператора ОТС
  4. Завантажити та встановити Торговий термінал OTC

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном: (056) 373-95-94.
Для підключення до демо-торгів ОТС необхідно відправити запит у вільній формі на e-mail: info@fbp.com.ua